O NAS


Każdy przedsiębiorca jest inny, ale każdy jest nastawiony na sukces. Zapewniamy zatem obsługę rachunkową Twojego sukcesu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z każdym rozmawiamy, doradzamy i negocjujemy. Proponujemy współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu przy zachowaniu profesjonalnej jakości naszych usług.

Jeżeli zastanawiasz się, czy zatrudnić księgową czy podpisać umowę z biurem podatkowym, podpowiadamy:
- biuro nie chodzi na papierosa czy kawę raz na pół godziny
- biuro nie choruje, nie idzie na urlop macierzyński
- biuro nie zwolni się przed zamknięciem roku
- biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu ewentualnych zawinionych u klienta strat (bardzo ciężko jest wyegzekwować od księgowej odszkodowanie za błędy w sztuce)
- kontrole odbywają się w siedzibie biura

Biuro nasze opiera swoją strategię na budowaniu partnerskich relacji z klientami, pamiętając przy tym o tak istotnej w tej sferze dyskrecji oraz konieczności zachowania najwyższej staranności w procesie świadczenia usług. Każdy z naszych klientów jest dla nas najważniejszy i dla każdego staramy się być bardziej „dobrym sąsiadem” niż „panią księgową”. Dlatego nie zamieszczamy na naszej stronie zawiłych umów czy linków do wskaźników. Umowy bowiem zawieramy indywidualnie z każdym klientem a wskaźniki to w końcu nasze zmartwienie. Współpracując z nami zyskujesz spokój, bo postawiłeś na profesjonalistów.